Útulný pelech pro psa Otto šedý

Neohodnoceno

ÚTULNÝ PELECH PRO PSA OTTO

1 200 Kč 1 350 Kč 1 700 Kč od 1 200 Kč
  • ROZMĚR
Kategorie: Pelíšky pro malé a střední psy
 

OTTO - pohovka pro psa nebo kočku v sadě s polštářem, barva: šedý

  • odolná - zachovává si tvar i po delším používání.
  • měkká, pohodlná a útulná - pohodlný povrch pro ležení - optimální komfort při ležení pro čtyřnohého přítele
  • snadno se udržuje v čistotě - snímatelný a pratelný potah
  • výměnné potahy jsou k dispozici odděleně,
  • odolné proti oděru
  • v sadě s polštářem

 

Pohovka Otto je ideální pelech pro malé a střední plemena psů. Pelíšek tvoří praktická kombinace potahových tkanin - vnitřek je vyroben z příjemné na dotek látky a vně je pevná kodura.

Pohovka má vyšší okraje - je to ideální pelíšek pro zvířata, která ráda položí hlavu na měkký okraj. Pohovka poskytuje pohodlí a teplo pro vašeho čtyřnohého přítele. Díky zipu můžete potah rychle sundat a prát při 30 ° C v pračce.

 

Materiál:

Otto pohovka je vyrobená z kombinace velmi odolných nábytkových látek. Látky jsou měkké a příjemné na dotek. Spodní část je vyrobena z pevné černé čalounické látky. Tloušťka ramene je zhruba 15 cm.

Čištění:

Potah lze snadno sejmout pomocí zipu a prát v pračce při 30 ° C. Vyhněte se: sušení v sušičce, žehlení, chlorování, bělení.

Výplň:

Okolní válec a spodní část pohovky jsou vyplněny granulovanou polyuretanovou pěnou v oddělených komorách. 

 

VAROVÁNÍ!

Pro výběr nejlepšího pelíšku pro Vašeho miláčka Vám doporučujeme, abyste se seznámili s níže uvedenými rozměry, předejdete tak následným vrácením a výměnám.

Dostupné velikosti (+/- 5 cm)


1: 80x60 cm
2: 100x80 cm
3: 120x100 cm

 

Důležité:

Rozměrová tolerance textilních výrobků je asi 5-8 cm.

Během procesu balení je pohovka srolovaná, aby se během přepravy ušetřil prostor. Po vybalení ji nechte alespoň 24 hodin při pokojové teplotě, abyste získali původní tvar.

Pozor!

Chraňte s námi životní prostředí - lůžka jsou vakuově balena, což snižuje emise CO2 a podporuje rozvoj udržitelné dopravy.

Na prezentovaných fotografiích se některé odstíny mohou mírně lišit od skutečných. Závisí to na: typu a úrovni osvětlení v místě, kde si prohlížíte náš web (přirozené denní světlo nebo umělé světlo), a na jednotlivých nastaveních monitoru nebo obrazovky Vašeho mobilního zařízení.