Zpět do obchodu

Registrace

Matrace a polštáře

Nejprodávanější

pm11
Polštář pro psa Molly
PODUSZKA MOLLY PETROL 1
 
od 700 Kč
Polštář pro psa Zoe
 
od 590 Kč
Pelíšek matrace pro psa ENZO grafitový
 
od 890 Kč
zielony
 
od 880 Kč
czarny PE 2 BRAZ
Matrace Kody KODY 1 BRAZ
Pelíšek matrace pro psa ENZO grafitový ENZO BRAZ 1
zielony PK BRAZ 2
g1 MALIBU 1 GRAFIT
pm11 PODUSZKA MOLLY PETROL 1
Polštář pro psa Zoe PZ 1 BRAZ
7 položek celkem

PRO ZDRAVÍ VAŠEHO PSA

Jako majitelé psa máte za svého přítele také odpovědnost. Měli byste se postarat o to, aby byl v pohodě, umožnit mu prožívat radost a krmit ho plnohodnotným jídlem. Podstatné je také jeho zdraví. Nejde jen o pravidelné návštěvy u veterináře či zakoupení doplňků stravy, ale také kvalitní místo na spaní. Abychom Vám usnadnili výběr, nabízíme Vám několik řešení, které se Vám i Vašemu psu budou určitě líbit.

VYBÍREJTE MOUDŘE

Dejte si pozor na podezřele levné výrobky. Jistě, částečně se bude jednat o kvalitní zboží, ale není tomu tak vždy. To ovšem neplatí o nás. My prodáváme pouze takové výrobky, které bychom sami vybrali pro naše zvířata. Pelíšky můžou mít podobu matrace nebo podložky. Jsou hojně využívané v případě velkých a těžkých psů. Některé matrace a polštáře naši klienti s oblibou využívají v průběhu cestování se psem v autě.

Podložky a matrace jsou k dostání v různých barvách. V nabídce máme jednostranné i dvoustranné, a také matrace, kde je možné povlečení sundat. Z toho důvodu pro Vás bude údržba jednodušší.