Pelíšek pro psa Koko černý

Neohodnoceno
1 350 Kč 1 500 Kč 2 000 Kč od 1 350 Kč
  • ROZMĚR
Kategorie: Pelíšky pro malé a střední psy
 

 Koko - pohodlná a voděodolná „pohovka” pro psa z kodury, barva: černý

  • ideální pelíšek pro malá, střední a velká plemena psů
  • odolný a pohodlný, s měkkou výplní, nedeformuje se
  • hygienický - zcela oddělitelný, potah lze prát v pračce

 

Pelíšek typu „pohovka“ je ideální postel pro malého nebo středního psa. Pokud oceňujete dobré rozpoložení vašeho zvířete a osobní pohodlí, je to ideální model pro Vašeho domácího mazlíčka. Pelíšek Koko se snadno čistí, stačí jen vytáhnout výplň a vyprat potah.

Materiál:

Pohovka Koko je vyrobena z tzv. kodury, látky s velmi vysokou odolností proti oděru, která je také měkká a příjemná na dotek. Spodní část pelíšku je vyrobena z černého pevného čalounického materiálu.

Pamatujte: naše tkaniny a zipy jsou opravdu odolné, ale v případě úmyslného kousání, trhání nebo škrábání nemůžeme zajistit, aby pelíšek „přežil“ veškerou zábavu Vašeho pejska :)

Čištění:

Po odstranění výplně je možné prát v pračce ve vodě při teplotě asi 40 stupňů. Vyhněte se: sušení v sušičce, žehlení, chlorování, bělení.

Výplň:

Okolní válec a spodní část pelíšku jsou vyplněny granulemi z polyuretanové pěny v oddělených komorách.

UPOZORNĚNÍ!

Seznamte se s níže uvedenou tabulkou rozměrů a vyberte pro svého domácího mazlíčka nejlepší velikost - vyhnete se výměně nebo vrácení peněz.

Dostupné velikosti:

Velikost:( externí )
1: 80x60 cm
2: 100x80 cm
3: 120x100 cm
 

Důležité:

Tolerance rozměrů textilních výrobků je asi 3-5 cm.

V procesu balení je pelíšek srolován, aby se během přepravy ušetřil prostor. Po vybalení jej nechte alespoň 24 hodin při pokojové teplotě, abyste se vrátil jeho původní tvar.

Pozor!

Chraňte s námi životní prostředí - lůžka jsou vakuově balena, což snižuje emise CO2 a podporuje rozvoj udržitelné dopravy.

Na prezentovaných fotografiích se některé odstíny mohou mírně lišit od skutečných. Závisí to na: typu a úrovni osvětlení v místě, kde si prohlížíte náš web (přirozené denní světlo nebo umělé světlo), a na jednotlivých nastaveních monitoru nebo obrazovky Vašeho mobilního zařízení.