Chlupatý pelíšek pro kočky Fuzzy

23 hodnocení

Útulný plyšový pelišek pro kočku Fuzzy

1 050 Kč
  • BARVA
  • ROZMĚR
Kategorie: Pelíšky pro malé a střední psy
 

Pelišek Fuzzy je ideálním peliškem pro kočky. Vyroben je z měkkého načechraného plyše. Plyšová látka je velice měkká a příjemná na dotyk.

Pelišek ma vyšší okraj – je tedy ideálním pelechem pro zvířata, které milují pokládat hlavu na měkký okraj.  Poskytuje pohodlí a teplo vašemu čtyřnohému příteli.Tento velmi praktický kus nábytku vypadá skvěle v každém interiéru.Pelišek pro psa:

- plyšový a načechraný – pohodlný a zdravý spánek vašeho domácího mazlíčka
- průměr: 70 cm průměrná šířka, váha mazlíčka do 10 kg. 
- Vyrobeno z  super měkkého a teplého plyše s dlouhým vlasem,. Ideální pro chladné podzimní a zimní dny.
- příjemné a měkké na dotek plyšové vlasy 
- snadno se udržuje – pelech je možno prát v automatické pračce (prográm na jemné tkaniny) a také sušit v sušičce.
- kompaktní – lehký, skladný, přenosný
- výplň tvoří silikonové kuličky.
 


Důležité:

U textilních výrobků je tolerance rozměrů až 5 cm. Během procesu balení je pelišek srolován pro snadnější a levnější přepravu. Po vybalení ponechte pelišek rozložený při pokojové teplotě po dobu nejméně 12-24 hodin, aby získal svůj původní tvar.
 

Specifikace výrobků:

Materiál:

Pelišek Fuzzy je vyroben z měkkého, načechraného plyše. Dno je vyrobeno ze silného černého čalounického materiálu. Tloušťka okraje cca 20 cm

 

Pozor!

Chraňte s námi životní prostředí - lůžka jsou vakuově balena, což snižuje emise CO2 a podporuje rozvoj udržitelné dopravy.

Na prezentovaných fotografiích se některé odstíny mohou mírně lišit od skutečných. Závisí to na: typu a úrovni osvětlení v místě, kde si prohlížíte náš web (přirozené denní světlo nebo umělé světlo), a na jednotlivých nastaveních monitoru nebo obrazovky Vašeho mobilního zařízení.