Zpět do obchodu

Registrace

Tradiční pelíšky

Tradiční pelíšky

Tvůj pes musí vědět, kde má svoje místečko. Je to tvůj společník a měl by cítit, že jsi blízko. Nicméně na spaní by měl mít samostatný prostor. Stejně jako Ty potřebuje svůj malý intimní “koutek.” Aby Tvůj pes nemusel spát “na dlažbě” nabízíme Vám tradiční pelíšky, ideální pro malé i větší psy. Jestliže teprve plánujete pořídit si pejska je dobré vědět, že štěňata potřebují docela jinou velikost pelíšku než dospělé psy.

Pro půvabnou fenu

Věřte nebo ne, ale pohlaví psa má také význam při výběru pelíšku. V jiných barvách a vzorech vyniknou “Psí dámy” a v jiných zase “Psí páni.” My lidé bychom si toho měli být obzvláště dobře vědomi. Jestliže s námi bydlí choulostivá a jemná fenka, jistě jí potěší, že bude spát v novém, růžovém nebo fialovém pelíšku. Příjemná na pohmat kožešinka, navíc s možností vytáhnout polštář - z takového pelíšku bude mít radost každá fenka.

Pro psího krasavce

Muži jsou praktické bytosti, a to i v psím světě. Pro ně je podstatná přidaná hodnota, funkčnost a minimalismus. Z toho důvodu při výběru pelíšku bychom měli dbát na čistotu formy a solidní materiál. Pelíšek má tedy splňovat následující požadavky: má být pohodlný a prostorný. Tmavé a tlumené barvy se jeví jako dobrá volba. Pelíšek pro štěně může mít však živější a intenzivnější barevné provedení. Ve skutečnosti vše závisí na povaze psa a vkusu jeho majitele. Majitel a jeho pes jsou si často pozoruhodně podobní.