Matrace a podložky

MATRACE A PODLOŽKY
Pro zdraví Vašeho psa

Jako majitelé psa máte za svého přítele také odpovědnost. Měli byste se postarat o to, aby byl v pohodě, umožnit mu prožívat radost a krmit ho plnohodnotným jídlem. Podstatné je také jeho zdraví. Nejde jen o pravidelné návštěvy u veterináře či zakoupení doplňků stravy, ale také kvalitní místo na spaní. Abychom Vám usnadnili výběr, nabízíme Vám několik řešení, které se Vám i Vašemu psu budou určitě líbit.

Vybírejte moudře

Dejte si pozor na podezřele levné výrobky. Jistě, částečně se bude jednat o kvalitní zboží, ale není tomu tak vždy. To ovšem neplatí o nás. My prodáváme pouze takové výrobky, které bychom sami vybrali pro naše zvířata. Ortopedické pelíšky můžou mít podobu matrace nebo podložky. Jsou hojně využívané v případě velkých a těžkých psů. Některé matrace a podložky naši klienti s oblibou využívají v průběhu cestování se psem v autě. Toto spaní pro psa je vyrobené z pružné houby, která podporuje zdraví páteře. Navíc se jedná o příměřeně tvrdý a příjemný materiál.

Podložky a matrace jsou k dostání v různých barvách. V nabídce máme jednostranné i dvoustranné, a také matrace, kde je možné povlečení sundat. Z toho důvodu pro Vás bude údržba jednodušší.