PELECH PRO PSA MARIO

110 hodnocení
 
  • 1 z 15
 
BARVA
ROZMĚR
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
1 450 Kč 1 250 Kč 1 850 Kč 1 450 Kč 1 250 Kč 1 850 Kč 1 450 Kč 1 250 Kč 1 850 Kč 1 450 Kč 1 250 Kč 1 850 Kč 1 450 Kč 1 250 Kč 1 850 Kč od 1 250 Kč    
Značka e-pelíšek
Kategorie Pelíšky z eko kůže
 

Komfortní a voděodolná pohovka MARIO z ekologické kůže

Perfektní pelech pro psa, kterému vypadává srst. Pokud si ceníte pohodu zvířete a jeho pohodlí, je to perfektní model pro vašeho mazlíčka. Snadno se udržuje čistý, s vysokým okrajem kolem pelechu. Klasická řada barev zajistí, že pelech dobře vypadá v jakémkoli interiéru. Pohovka pro psa z polské ekologické kůže je kus nábytku, který můžete přizpůsobit výzdobě vašeho bytu. Jednoduše se postaráte o jeho čistotu. Dokonale se hodí v interiéru, v kotcích i venku.

Pelech pro psa vyrobený z ekologické kůže je:

  • odolný
  • nechytá srst, je ideální pro psy, které ztrácejí srst
  • voděodolný
  • k dispozici v klasické škále barev
  • zachová si svůj tvar
  • hladké a hygienické
  • snadno se čistí
  • Seznamte se s níže uvedenými rozměry, předejdete tak následným vrácením zboží nebo jeho výměně.
  • Pomůže vám to při výběru nejlepšího pelechu pro Vašeho Mazlíčka.

 

Dostupné velikosti:

Velikost: 
1 100x70 cm vnější vnitřní 58x36  cm
2 120x90 cm vnější vnitřní 80x57 cm
3 140x110 cm vnější vnitřní 100x75 cm


důležité:

Věnujte pozornost mnohem menšímu povrchu k ležení, který vzniká z důvodu širokých válců kolem pelechu. V procesu balení je pelech srolován, aby se ušetřilo místo při přepravě. Po rozbalení nechte při pokojové teplotě po dobu nejméně 12-24 hodin, aby se pelech vrátil ke svému původnímu tvaru.  U textilních výrobků může být do 5 cm rozdíl mezi skutečnou velikostí a objednanou velikostí.

Podrobnosti o produktu:

Materiál:

Pohovka Mario vyrobená z polské ekologické kůže, velmi odolné nábytkové látky. Ekologická kůže je ideální materiál pro pelechy pro psy, které ztrácejí srst. Hladký povrch bez vláken se snadno čistí. Spodní část pelechu je vyrobena z černého pevného čalounického materiálu.

Čištění:

Hladký povrch bez vláken se snadno čistí. K čištění ekologické kůže používáme pouze vodu a měkký hadřík. Zákaz používání jakýchkoli čisticích prostředků. Chcete-li, aby pelech sloužil vašemu mazlíčkovi co nejdéle, vyhněte se: sušení v sušičce, žehlení, chlorování, bělení.

Výplň:

Okolní válec a spodní část pohovky jsou naplněny granulemi z polyuretanové pěny v oddělených komorách. Pohovka je zcela rozebíratelná.

Pozor!

Na prezentovaných fotografiích se některé odstíny mohou mírně lišit od skutečných. Závisí to na: typu a úrovni osvětlení v místě, kde si prohlížíte náš web (přirozené denní světlo nebo umělé světlo), a na jednotlivých nastaveních monitoru nebo obrazovky Vašeho mobilního zařízení.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.