Plyšová matrace pro psa nebo kočku LARGO

Neohodnoceno
600 Kč 700 Kč 800 Kč 900 Kč 600 Kč 700 Kč 800 Kč 900 Kč od 600 Kč
  • BARVA
  • ROZMĚR
Kategorie: Pelíšky
 

Plyšová matrace pro psa nebo kočku LARGO

  • měkká a útulná – pohodlný povrch k ležení - optimální pohodlí při ležení pro Vašeho čtyřnohého přítele
  • vyrobena z plyše v módním vzoru, super měkká a super teplá, ideální pro chladné podzimní a zimní dny
  • odolná, udržuje svůj tvar po celou dobu používání
  • Tloušťka 10 cm, měkká a pohodlná díky silikonové a PUR vyplní

  

Matrace Largo je ideální pelíšek pro malé a střední plemena psů a koček. Je vyrobena z měkkého, načechraného plyše. Materiál je velmi krásný a příjemný na dotek. Díky této pohodlné matraci zaručíte svému psovi správný odpočinek a pohodu.

Podívejte se na tabulku rozměrů níže a vyberte pro svého domácího mazlíčka nejlepší velikost - vyhnete se tak případné výměně nebo vrácení zboží.

Nabízené rozměry (+/-3 cm)

  1. 60x50x5 cm
  2. 80x60x8 cm
  3. 100x70x10 cm
  4. 120x75x10 cm

  

Materiál:

Matrace Largo je vyrobena z měkkého, načechraného plyše. Spodní strana je vyrobena ze silného černého čalounického materiálu.

Čištění:

Matraci lze prát celou v pračce při 30 ° C. Vyhněte se následujícím ošetřením: sušení v sušičce, žehlení, chlorování, bělení. 

Důležité:

U textilních výrobků může být rozdíl mezi skutečným a objednaným rozměrem až 5 cm. V procesu balení je postel srolována, aby se během přepravy ušetřilo místa. Po vybalení ponechte výrobek při pokojové teplotě po dobu nejméně 12-24 hodin, aby výrobek získal znovu svůj původní tvar.

Pozor!

Na zobrazených fotografiích se některé odstíny mohou mírně lišit od skutečných. Závisí to na: typu a stupni osvětlení v místě, kde si prohlížíte náš web (přirozené denní světlo nebo umělé světlo), a na jednotlivých nastaveních monitoru nebo displeje mobilního zařízení.