PELECH PRO PSA KOKO

47 hodnocení
1 100 Kč 1 350 Kč 1 650 Kč 1 100 Kč 1 350 Kč 1 650 Kč 1 100 Kč 1 350 Kč 1 650 Kč od 1 100 Kč
  • BARVA
  • ROZMĚR
Kategorie: Pelíšky
 

 Koko - pohodlná a voděodolná „pohovka” pro psa z kodury

  • ideální pelíšek pro malá, střední a velká plemena psů
  • odolný a pohodlný, s měkkou výplní, nedeformuje se
  • hygienický - zcela oddělitelný, potah lze prát v pračce

 

Pelíšek typu „pohovka“ je ideální postel pro malého nebo středního psa. Pokud oceňujete dobré rozpoložení vašeho zvířete a osobní pohodlí, je to ideální model pro Vašeho domácího mazlíčka. Pelíšek Koko se snadno čistí, stačí jen vytáhnout výplň a vyprat potah.

Materiál:

Pohovka Koko je vyrobena z tzv. kodury, látky s velmi vysokou odolností proti oděru, která je také měkká a příjemná na dotek. Spodní část pelíšku je vyrobena z černého pevného čalounického materiálu.

Pamatujte: naše tkaniny a zipy jsou opravdu odolné, ale v případě úmyslného kousání, trhání nebo škrábání nemůžeme zajistit, aby pelíšek „přežil“ veškerou zábavu Vašeho pejska :)

Čištění:

Po odstranění výplně je možné prát v pračce ve vodě při teplotě asi 40 stupňů. Vyhněte se: sušení v sušičce, žehlení, chlorování, bělení.

Výplň:

Okolní válec a spodní část pelíšku jsou vyplněny granulemi z polyuretanové pěny v oddělených komorách.

UPOZORNĚNÍ!

Seznamte se s níže uvedenou tabulkou rozměrů a vyberte pro svého domácího mazlíčka nejlepší velikost - vyhnete se výměně nebo vrácení peněz.

Dostupné velikosti:

Velikost:( externí )
1: 80x60 cm
2: 100x80 cm
3: 120x100 cm
 

Důležité:

Tolerance rozměrů textilních výrobků je asi 3-5 cm.

V procesu balení je pelíšek srolován, aby se během přepravy ušetřil prostor. Po vybalení jej nechte alespoň 24 hodin při pokojové teplotě, abyste se vrátil jeho původní tvar.

Pozor!

Na prezentovaných fotografiích se některé odstíny mohou mírně lišit od skutečných. Závisí to na: typu a úrovni osvětlení v místě, kde si prohlížíte náš web (přirozené denní světlo nebo umělé světlo), a na jednotlivých nastaveních monitoru nebo obrazovky Vašeho mobilního zařízení.